Opryskiwacze sadownicze, herbicydowe i polowe

OpryskiwaczeW ofercie firmy znajdują się opryskiwacze sadownicze zaczepiane, zawieszane np. stosowane do wykonywania herbicydów oraz opryskiwacze polowe.

Przy obecnych cenach środków ochrony perfekcyjnie działający opryskiwacz to klucz do zredukowania kosztów produkcji owoców. Każdy sad jest jednak inny, ma specyficzną rozstawę, położenie terenu, wysokość drzew i różnorodność odmian. Dlatego też ważne jest, aby opryskiwacz sadowniczy dostosowany był do plantacji, jaką ma pryskać. My to wiemy i dlatego staramy się mieć w ofercie jak najwięcej typów maszyn, z różnorodnym wyposażeniem. Pozwala to Państwu na swobodę wyboru.

Zanim zaproponujemy Państwu opryskiwacz staramy się dokładnie poznać Wasze wymagania, jakie ma on spełnić, a także dowiedzieć się od Państwa: jaka jest rozstawa rzędów, wielkość drzew lub krzewów (wysokość i szerokość korony), jakie jest ukształtowanie terenu, jak różnorodny jest posiadany sad, z jakim ciągnikiem ma on współpracować i tym podobne informacje.

Dopiero wtedy proponujemy Państwu zakup konkretnych modeli, spełniających te wymagania.
Ten system możliwy jest tylko dlatego, że posiadamy bardzo duży wybór opryskiwaczy wielu producentów, a nasza oferta jest ciągle rozszerzana o nowe modele i rozwiązania pojawiające się na rynkach całej Europy!

Poniższe zestawienie jest tylko próbą przybliżenia oferty, pokazania, jakie firmy z nami współpracują i jakie typy maszyn najczęściej sprzedajemy.

Nie jest to pełna oferta. Na wszystkie pytania dotyczące dowolnych innych rozwiązań, chętnie odpowiemy w siedzibie firmy lub telefonicznie.

W ofercie znajdują się między innymi opryskiwacze firm takich jak:

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.