O nas

Home / O nas

Firma PRZYBYSZEWSKI powstała na początku roku 2008, na terenie województwa mazowieckiego, w gminie Warka. Zajmujemy się sprzedażą maszyn oraz urządzeń sadowniczych i ogrodniczych. W naszej ofercie znajdą państwo wszystko co jest niezbędne nowoczesnemu sadownikowi i ogrodnikowi, są to między innymi opryskiwacze sadownicze przyczepiane i zawieszane firm takich jak TIFONE, DRAGONE, AGROLA, TAD-LEN i innych, belki herbicydowe, kosiarki do trawy, rozdrabniacze, sadzarki, świdry itd.

Oferujemy również samojezdne platformy do zbioru owoców firm ROSATELLO i ORSI (dawne BABINI) oraz maszyny do zbioru owoców firmy POMAC, których to firm jesteśmy jedynymi przedstawicielami na rynek polski.

W ofercie znajdziecie Państwo też ciągniki firmy McCORMICK.

Zajmujemy się również sprzedażą sekatorów, piłek i narzędzi firm BAHCO, FELCO, RACO i innych oraz wszelkich urządzeń firmy STIHL (pilarki spalinowe i elektryczne, kosy, podkaszarki, nożyce do żywopłotu itp.)

Posiadamy też bogatą ofertę kosiarek spalinowych do trawy oraz glebogryzarek spalinowych renomowanych firm takich jak: VIKING, STIGA, CASTELGARDEN.

Mamy wszystkie części zamienne oraz materiały eksploatacyjne do maszyn i urządzeń rozprowadzanych przez firmę.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek STIHL i VIKING.
Oferujemy pełen asortyment STIHL i VIKING! Zapewniamy profesjonalny serwis i obsługę!

My zawsze służymy fachową pomocą i radą dotyczącą wszelkich produktów marek STIHL i VIKING.

 

Wszelkie urządzenia i maszyny można obejrzeć i przetestować w siedzibie firmy w Konarach.